Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
12:30
Vinding SF
FC Sønderborg
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 318
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:30
Vinding SF
Haderslev FK
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 493
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Vinding SF
IF Lyseng
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 271
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Vinding SF
Hover IF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Vinding SF - DGI VET. 11-M
Hover IF (Dommerklub afregner)
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Vinding SF
Ammitsbøl/Egtved
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Bredballe IF (2)
Give Fremad
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hedensted IF
Vinding SF
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Vinding SF
Bredballe IF (2)
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Give Fremad
Hedensted IF
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Vinding SF
Vejle Kammeraterne (1)
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Vinding SF
Ammitsbøl/Egtved
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Vinding SF
Hover IF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Gauerslund IF
Vamdrup IF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Hover IF
Gauerslund IF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Vamdrup IF
Vinding SF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Vinding SF
Gauerslund IF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Hover IF
Vamdrup IF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Vinding SF
Hover IF
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 847
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Vinding SF
Fredericia KFUM
U10 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Gauerslund IF
NFS/VB
U10 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Fredericia KFUM
Gauerslund IF
U10 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
NFS/VB
Skibet IF
U10 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Vinding SF
BPI
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:30
Skibet IF
Vinding SF
U10 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 25 aug Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Vinding SF
FC Kolding Nord
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 318
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Vinding SF
Erritsø GIF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 493
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Vinding SF
MG & BK
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 847
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Vinding SF
Sorring/Voel
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 648
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Vinding SF
FC Kolding Nord
U16 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Vinding SF
Billund IF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 493
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vinding SF
Haderslev FK
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 318
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Vinding SF
Gauerslund IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Vinding SF
ASA, Aarhus (1)
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 271
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Vinding SF
Fredericia Fodbold
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Vinding SF
Fredericia KFUM
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
01. sep
19:00
Vinding SF
Ry Fodbold
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 285
|
|||||||||||||||||||
02. sep
10:00
Lukas Skolen
Kirstine Seligmanns Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
02. sep
10:00
Hældagerskolen
Vinding Skole - Vejle
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
02. sep
11:05
Hældagerskolen
Lukas Skolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
02. sep
11:05
Vinding Skole - Vejle
Kirstine Seligmanns Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
02. sep
12:10
Lukas Skolen
Vinding Skole - Vejle
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
02. sep
12:10
Kirstine Seligmanns Skole
Hældagerskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Vinding SF
Fredericia fF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Vinding SF - DGI VET. 11-M
Fredericia ff (Dommerklub afregner)
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. sep
10:00
Mølholm Skole
Ødsted Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
03. sep
11:05
Ødsted Skole
Kirstine Seligmanns Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
03. sep
12:10
Kirstine Seligmanns Skole
Mølholm Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
04. sep
10:00
Ødsted Skole
Mølholm Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
04. sep
11:05
Mølholm Skole
Englystskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
04. sep
12:10
Englystskolen
Ødsted Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Vinding SF
FC Hornstrup
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Vinding SF
Hover IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 648
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Vinding SF
Bjerre Herred Fodbold
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 847
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Vinding SF
Prügelknabe IK
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 271
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Vinding SF
Erritsø GIF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Vinding SF (L5/564)
Vejle Kammeraterne (L3/531)
U15 Drenge/11:11 (2010) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Vinding SF (L3/847)
Vejle B (L1/822)
U17 Piger/11:11 (2008) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
Vinding SF
Øster Starup/Vester Nebel IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
15. sep
19:00
Vinding SF
FC Silkeborg (2)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 285
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Vinding SF
Grindsted GIF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Vinding SF - DGI VET. 11-M
GGIF - fodbold (Dommerklub afregner)
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|